kurumsal

HAKKIMIZDA

“SÜREKLI OLARAK DEĞIŞIME VE GELIŞIME AÇIK OLAN, GÜNCEL PIYASA ŞARTLARINDA ARTIK OLMAZSA OLMAZ GÖRÜLEN TEKNIK DESTEK HIZMETLERI KONUSUNDA MÜŞTERISININ IHTIYAÇLARINI EN INCE NOKTASINA KADAR GÖREN, TEKNIK BECERISIYLE EN HIZLI SÜREDE ÇÖZÜM ÜRETEN MAXITECH; YENILIKÇI VE EMPATIK BAKIŞ AÇISI ILE YENI NESIL TEKNIK ÇÖZÜMLER SUNMAKTADIR.

MAXITECH KİMDİR ?

GENEL MERKEZI İSTANBUL’DA BULUNAN MAXITECH, MÜHENDISLIK VE TEKNIK KNOW-HOW ALTYAPISI ILE OLUŞTURULMUŞ GÜÇLÜ BIR MERKEZI YÖNETIM KADROSUNA, ALANINDA UZMAN VE PIYASADAN TAKDIR GÖRMÜŞ TEKNIK MOBIL KADROSUNA SAHIPTIR. MAXITECH; KURUMSAL BINALARIN, YAPILARIN VE IŞLETMELERIN MEKANIKSEL VE ELEKTRIKSEL TÜM TEKNIK ALT YAPILARINA BAKIM ONARIM VE MÜHENDISLIK KAPSAMINDA HIZMET VERMEKTEDIR.

MİSYONUMUZ

MAXITECH IÇIN “DOĞRU TESPIT, DOĞRU ZAMANLAMA, DOĞRU HIZMET” VAZGEÇILMEZDIR. MAXITECH; SÜRDÜRÜLEBILIR KALITELI HIZMET ANLAYIŞI ILE OPERASYONEL MÜKEMMELIĞE ULAŞAN, ILK AKLA GELEN, TERCIH EDILEN, ETIK KURALLAR ÇERÇEVESINDE MÜŞTERILERININ, TEDARIKÇILERININ, ÇÖZÜM ORTAKLARININ VE ÇALIŞANLARININ HAKLARINI KORUYAN VE ÖZEN GÖSTEREN, TÜRKIYE’NIN DEĞERLERINE SAHIP ÇIKAN BIR FIRMA OLMAYI HEDEFLEMEKTE VE BUNU MISYON EDINMEKTEDIR.